Zabawki edukacyjne dla psów cz.2

Masz psa? Jeśli trzymasz go w domu lub w mieszkaniu, to wiesz z jakimi problemami wiąże się posiadanie pupila. Im większy pies, tym więcej mamy pracy. Przede wszystkim , musimy uważać, aby pupil nie postrącał nam kruchych przedmiotów z półek czy stolików. Trzeba zwykle takie rzeczy chować. Bardzo uważać trzeba także z wszelkimi gorącymi napojami oraz jedzeniem pozostawionym na stole. Takie psiaki są bardzo inteligentne i kiedy tylko się odwrócimy mogą nam zwinąć kotleta z talerza lub inny smakołyk. Co do gorących napojów, mogą je na siebie wylać jeśli uderzą w stół lub będą próbowały wspiąć się na krzesło.

Dlatego bardzo ważną rzeczą jest uczenie psa opanowania i myślenia zanim cokolwiek zrobi. Wiadomo, że pies, który jest dziki i kiedy się cieszy to szaleje i robi bałagan będzie dość kłopotliwy. Naszym zadaniem jest wiec nauczenia go, że szaleństwem nic nie działa. Co mu w tym pomoże? Edukacyjne zabawki. Jest to świetne rozwiązania nie tylko dla psów nadpobudliwych, ale także jako rozrywka dla każdego psa. Ćwiczy on dzięki nim myślenie i używanie języka, nosa, łap przednich i zębów, zamiast gryźć i rzucać zabawkami.

Dog Activity Gambling Tower
Jest to zabawka, która może wydawać nam się trudna, jednak sprawi tylko takie wrażenie. Dla psów poczatkujących może być problemem. Składa się z wierzy, nad która trzeba pomyśleć, aby strącić przysmak. Wcale proste nie jest także usuwanie kloców, które są dopasowane. Producent zakłada, że pies usunie przeszkody przy pomocy zębów. Psy oduczone gryzienia mogą to robić językiem i nosem.

Dog Turbo
Jest to zabawka dla psów kreatywnych. W kanalikach umieszczane są przysmaki, które zwierzę musi przesunąć do brzegów. Jednak dźwignie muszą być na odpowiednią trasę nakierowane, ponieważ jest ich mniej niż kanałów. Zabawki o takim stopniu trudności gwarantują naprawdę długa rozrywkę dla psa.

Northmate Green Feede
Nie koniecznie taki sprzęt należy do zabawek, a raczej do misek z których jedzenie jest wolniejsze. Jest to jednak doskonała symulacja umysłowa dla psa. Aby wydobyć smakołyki spomiędzy wypustek trzeba się nieźle napracować językiem. Wymaga to także węszenia co psa wycisza. Znajdziemy takie miski zabawki w dwóch rozmiarach. Mogą z nich więc korzystać zarówno te duże psy z dłuższym językiem jak i te małe z krótszym. 

O serwisie

Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące zabawy i treningu z psem oraz  dowiesz się jakie akcesoria są potrzebne do pielęgnacji psa. Zapraszamy do czytania

Krmivo pre mačky a mačiatkaMacskatáp és felszerelések a legjobb áron – macskaeledelKatzennahrung, KatzenfutterZoofast – der billigste Zooladen – Tierbedarf und TierfutterMagazin zoologic online – Zoofast - cel mai ieftin magazin pentru animale de companie onlinehttp://www.zoofast.be/chiens-c-23.htmlaliments et accessoires pour chiens – ZoofastZoofast – l'animalerie la moins chère en lignePigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninFoder og tilbehør til hundeSpletna Trgovina za male živali Zoofast

online winkel voor dierenonline pet shop food and supliesCibo e accessori per gattiZoofast - Tienda para animales online. Alimentos y accesoriosΚατάστημα Pet Shop. Τροφές για σκύλους και γάτες. Royal CaninA loja de animais mais barata - zoofast.ptHrana i oprema za mačkeZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Zoofast Ireland - online pet shop food and accessories for animalsBarības un aksesuāri suņiem

Kontakt

kontakt@radioazyll.pl

Galeria