Zabawki edukacyjne dla psów cz.1

Większość ludzi uwielbia zwierzęta, a szczególnie psy. Jest to spowodowane tym, że są to zwierzęta bardzo inteligentne, rozumne i przyjacielskie. Co więcej są to najlepsi przyjaciele człowieka. Psy powinny mieś szczególnie osoby, które są samotne i nie mają już żądnych członków rodziny czy przyjaciół. Takie zwierzęta wprowadzają radość i pozytywna energię do każdego domu.

Niekiedy jednak zdarza się , że są to zwierzęta zdziczałe, ponieważ niektórzy ludzie trzymają je cały czas na łańcuchu. Kiedy więc przydarzy się okazja, że pies może pobiegać zaczyna on szaleć i , wszystko niszczyć i skakać. Dlatego, jeśli chcemy aby nasz pies się tak nie zachowywał, musimy uczyć go opanowania i myślenia. Trzeba pamiętać, że taki pupil potrzebuje ruchu i miłości. Dlatego warto brać go na spacery i rozpieszczać. Bardzo ważne są także zabawki, które nie tylko służą do rozrywki, ale także nauki.

Doggie Brain Train 2 in 1
Jedną z zabawek edukacyjnych , która powinno się zapewnić swojemu psy jest Doggie Brain Train 2 in 1. Jest to zabawka w miarę łatwa i nie ma wysokiego stopnia trudności. Znajdziemy ja w dwóch rozmiarach dla dużych i małych psów. Składa się ona z tarczy oraz wydrążonych w niej otworów do których wkłada się przysmaki, a na nich klocki drewniane. Aby dostać się do przysmaków wystarczy przewrócić klocki. Z drugiej strony zabawki znajdziemy kieszonki na smakołyki. Smakołyki są pod zapadkami przesuwanymi, które możemy zablokować dodatkowo klockiem.

Dog Activity Flip Board
W zabawce znajdziemy 3 rodzaje schowków na psie smakołyki. Każdy można otworzy c w inny sposób. Psy, które doświadczenie już mają nie będą mieć trudności ze zdobyciem pożywienia. Rozmiar ma zabawka niewielki, ale jest wytrzymałą. Mogą więc z niej korzystać nie tylko małe ale także duże psy. Jeśli pies ma na początku trudności , to możemy pozostawiać szpary w skrytkach.

Dog Activity Kicker
Następną zabawką jest Dog Activity Kicker, który ma średnią trudność. Mimo iż zabawka wydaje się prosta, to sprawia dość sporą trudność psom. W kanałach umieszczamy przysmaki, które pies może zdobyć tylko przesuwając dźwignię. W tym przypadku trudność sprawia przesuwanie dźwigni, które muszą znaleźć się na górze, a do przesunięcia potrzeba odpowiedniej siły. 

O serwisie

Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące zabawy i treningu z psem oraz  dowiesz się jakie akcesoria są potrzebne do pielęgnacji psa. Zapraszamy do czytania

Krmivo pre mačky a mačiatkaMacskatáp és felszerelések a legjobb áron – macskaeledelKatzennahrung, KatzenfutterZoofast – der billigste Zooladen – Tierbedarf und TierfutterMagazin zoologic online – Zoofast - cel mai ieftin magazin pentru animale de companie onlinehttp://www.zoofast.be/chiens-c-23.htmlaliments et accessoires pour chiens – ZoofastZoofast – l'animalerie la moins chère en lignePigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninFoder og tilbehør til hundeSpletna Trgovina za male živali Zoofast

online winkel voor dierenonline pet shop food and supliesCibo e accessori per gattiZoofast - Tienda para animales online. Alimentos y accesoriosΚατάστημα Pet Shop. Τροφές για σκύλους και γάτες. Royal CaninA loja de animais mais barata - zoofast.ptHrana i oprema za mačkeZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Zoofast Ireland - online pet shop food and accessories for animalsBarības un aksesuāri suņiem

Kontakt

kontakt@radioazyll.pl

Galeria