Wybór misek dla psa

W praktycznie każdym domu czy mieszkania możemy spotkać jakiegoś zwierzaka. Ludzie bardzo lubią posiadać pupilka, który ich wysłucha i nie będzie miał pretensji, którego mogą pogłaskać i porozpieszczać. Taki pupilek jest potrzebny szczególnie tym ludziom, którzy są samotni i kogoś stracili. Z racji , że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka i najwierniejszym, to doskonale pociesza, zaraża entuzjazmem i zachęca do ruszania się kiedy go wprowadzamy.
 

Wybór psiaka
Kiedy stracimy naszego pupila z powodu jego choroby lub wieku podeszłego, to jest nam bardzo przykro. Jednak te pustkę zapełniamy zwykle innym psem. Zwykle jeśli decydujemy się na wzięcie psa pod swoje skrzydła to jest to szczeniak. Taki wybór jest spowodowany tym, że maluch się szybciej przyzwyczaja, a już starszy pies nie bardzo. Dodatkowo, psy które są już dorosłe oddane komuś innemu czują się zdradzone i porzucone więc może taki zwierzak być na początku smutny, później obojętny, a koniec końców agresywny. Psy bardzo się przywiązują do swoich właścicieli i zwykle chcą pozostać z nimi na zawsze. Jeśli wolimy już dorosłego psa, ale takiego, który będzie kochany i wdzięczny to najlepiej zdecydować się na jakiegoś ze schroniska. Taki zwierzak jest wtedy bardzo szczęśliwy i wdzięczna za opiekę.

Jaka miska?
Nie ważne jakiego pieska wzięliśmy, musimy mu zapewnić akcesoria. Przede wszystkim, najważniejszą kwestię stanowi miska, aby pies miał z czego jeść. Zwykle decydujemy się na zakup plastikowej miski. Nie jest to jednak dobry pomysł, ponieważ nie jest to trwały materiał. Taka miska będzie się niszczyć i pękać i będziemy musieli i tak kupić nową, dodatkowo w rogach zbierają się resztki jedzenia, które ciężko wyczyścić. Taka miska szczególnie nie nadaje się dla szczeniaków, które mogą ugryźć kawałek i się zdławić. Najlepiej więc zdecydować się na miskę ceramiczną lub ze stali nierdzewnej.

Akcesoria podróżne
Oprócz tych misek z których pies je na co dzień, przydadzą się nam także takie, które mogą być używane wtedy kiedy jesteśmy z psem na spacerze w lecie, podróżujemy czy jedziemy autem. Przydatne będą miski silikonowe. Możemy w nich podać pulpowi zarówno karmę jak i wodę. Są bardzo praktyczne ponieważ możemy je złożyć i schować do plecaka czy torby i nie zajmą one dużo miejsca. Miski silikonowe możesz także włożyć do mikrofalówki co jest bardzo wygodne jeśli jedzenie pa jest wyjątkowo zimne , a ty jesteś z nim w hotelu.
Miskę na wodę i jedzenie pies powinien mieć także w domu. Jednak pamiętajmy o tym, że pies był kiedyś dzikim zwierzęciem i sam zdobywał pożywienie. Nie odbierajmy mu więc tej przyjemności i chowajmy smakołyki po różnych częściach domu, nagradzajmy go jedzeniem za dobrze wykonane polecenia. Karmą możemy także napełniać różne zabawki dla psa do tego przeznaczone. 

O serwisie

Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące zabawy i treningu z psem oraz  dowiesz się jakie akcesoria są potrzebne do pielęgnacji psa. Zapraszamy do czytania

Krmivo pre mačky a mačiatkaMacskatáp és felszerelések a legjobb áron – macskaeledelKatzennahrung, KatzenfutterZoofast – der billigste Zooladen – Tierbedarf und TierfutterMagazin zoologic online – Zoofast - cel mai ieftin magazin pentru animale de companie onlinehttp://www.zoofast.be/chiens-c-23.htmlaliments et accessoires pour chiens – ZoofastZoofast – l'animalerie la moins chère en lignePigiausia zoo parduotuvė Zoofast.lt. Maistas šunims ir katėms. Royal CaninFoder og tilbehør til hundeSpletna Trgovina za male živali Zoofast

online winkel voor dierenonline pet shop food and supliesCibo e accessori per gattiZoofast - Tienda para animales online. Alimentos y accesoriosΚατάστημα Pet Shop. Τροφές για σκύλους και γάτες. Royal CaninA loja de animais mais barata - zoofast.ptHrana i oprema za mačkeZoofast djuraffär online - Foder och tillbehör till husdjur.Zoofast Ireland - online pet shop food and accessories for animalsBarības un aksesuāri suņiem

Kontakt

kontakt@radioazyll.pl

Galeria